Bezpieczeństwo zakupów

 

Bezpieczeństwo transakcji

 

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupów miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych. Wszystkie dane przechowujemy na specjalnym serwerze do którego dostęp mają tylko wybrani a następnie specjalnie przeszkoleni pracownicy naszej firmy.

 

Płatności kartą oraz bezpieczeństwo transakcji płatniczych

 

Dane dotyczące Twojej karty płatniczej podajesz tylko w Systemie PayU, który zajmuje się autoryzacją transakcji. W ten sposób transakcja odbywa się bezpośrednio między Tobą a Systemem PayU. Nikt inny, również my, nie ma do nich dostępu. Dzięki certyfikowanemu i szyfrowanemu połączeniu z Systemem PayU (SSL) dane dotyczące karty płatniczej lub kredytowej są bezpieczne.

 

 

Tylko oryginalne produkty

 

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości renomowanych producentów. Każdy produkt pochodzi z legalnej polskiej dystrybucji i jest fabrycznie nowy. Dokładamy wielu starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji technicznych przekazanych nam przez producentów.

 

 

Bezpieczna Dostawa

 

Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Każda przesyłka w naszym magazynie jest starannie pakowana. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczną dostawę paczki. Jeżeli z uwagi na uszkodzenie lub nieoryginalne opakowanie dostarczonej paczki pojawią się wątpliwości co do jej stanu - prosimy o spisanie protokołu uszkodzenia przesyłki przed jej odebraniem. Należy poinformować nas o zdarzeniu, a po otrzymaniu potwierdzenia od firmy kurierskiej o uszkodzeniu paczki, wyślemy nowy towar, najszybciej jak to możliwe lub zwrócimy wpłaconą należność.

 

 

Ekspresowe rozpatrzenie reklamacji

 

Każdy zakupiony u nas produkt posiada gwarancję producenta. Zapewniamy serwis gwarancyjny na najwyższym poziomie. U nas nie musisz czekać 2 tygodnie na rozpatrzenie reklamacji. Sprawę załatwiamy od ręki jeżeli tylko mamy na stanie reklamowany towar. W przeciwnym wypadku konsultujemy z klientem termin dostawy lub zwracamy pieniądze za towar.