Koszulka termoaktywna Gwinner linia Pro I damska

Koszulka termoaktywna Gwinner linia Pro I damska

Koszulka termoaktywna Gwinner linia Pro I damska

Więcej szczegółów

Koszulka termoaktywna Gwinner linia Pro I damska

Gwinner

Stan magazynowy: 3

2.8 / 5

(Click here)

Loyalty program 8 pkt w programie lojalnościowym.


 • Send to a friend
 • Zapytaj o ten produkt - odpowiemy możliwie szybko
 • zł79.00

  Damska termoaktywna koszulka
  Gwinner Pro I

  Bielizna termoaktywna polecana wszystkim aktywnym w warunkach niskiej temperatury, a szczególnie dla biegaczy, narciarzy, rowerzystów, wędkarzy, amatorów jazdy konnej, podróżników, pracujących na zewnątrz oraz lubiących Nordic Walking.

  Najlepiej sprawdza się zimą i jesienią.

  Doskonale skrojony, elastyczny materiał dopasowuje się do sylwetki niczym "druga skóra" i nie ogranicza ruchów.

  Zdarzyło Ci się, że bielizna termoaktywna była niemiła w dotyku a podczas użytkowania nieprzyjemnie drapała? Z bielizną Gwinner zapomnisz o tym problemie! To najmilsza i najwygodniejsza bielizna jaką zdarzyło nam się testować.

   

  Płaskie szwy oraz brak dodatkowych zamków i kieszeni sprawia, iż bielizna nie powoduje otarć naskórka i nie wrzyna się w ciało.

   

  Koszulka w całości wykonana z oddychającego materiału Gwinner Thermo Line.


  Doskonale chroni przed warunkami atmosferycznymi. Wydala na zewnątrz pot jednocześnie utrzymując ciepło wytworzone przez organizm. Wewnętrzna strona bielizny pokryta jest niezwykle miękkim i miłym w dotyku ociepleniem o strukturze polaru.

   


   

  Materiał schnie bardzo szybko dzięki czemu po praniu w krótkim czasie jest gotowy do ponownego użycia.

   

  Pod pachami zastosowano oddychający materiał z otworami wentylacyjnymi dzięki czemu zapomnisz o dyskomforcie związanym z nadmierną potliwością w tych okolicach.

   

  Zapewne myślisz sobie, że pozostał jeszcze jeden nierozwiązany problem? Otóż nie! Od dziś problem nieprzyjemnego zapachu związanego z wydalanym potem przestał istnieć!

  Z pomocą przychodzi system Silverplus czyli jony srebra powstrzymujące rozwój bakterii, które powodują niemiłą woń. Dzięki niemu materiał jest odporny na pranie oraz czyszczenie. Silverplus zapewnia higienę i świeżość tekstyliów.

  silverplus


  Sposób działania SILVERPLUS®


  Ministrukturalny dwutlenek tytanu jest nośnikiem aktywnego składnika chlorku srebra, na którym bazuje SILVERPLUS®. W obecności wilgoci (np.potu) zostają w razie potrzeby (flexible response) uwolnione działające antybakteryjnie jony srebra z prawie niewyczerpalnego depozytu substancji czynnej.

  SILVERPLUS® ze względu na swoją wielką aktywną powierzchnie jest skuteczny  już w bardzo małych stężeniach/dawkach. Jeden gram mikrostrukturowego SILVERPLUS® rozprasza się na powierzchni ok.600 000cm².

  Już 1 ppb ruchliwych jonów srebra może znacząco zahamować namnożenie komórek bakterii. Dlatego jony srebra są w  SILVERPLUS® znacznie wydajniejsze niż w innych antymikrobowo działających produktach. Znajduje to odbicie w możliwości stosowania małych dawek SILVERPLUS®.


   


  Antybakteryjne właściwości srebra

  Jony srebrowe kontrolują bakterie potrójnym mechanizmem

  1. Blokują enzymy transportujące tlen
  2. Inaktywują zawierające siarkę proteiny bakterii
  3. Zaryglowują membrany komórek

  Bakterie są kontrolowane przez jony srebra bezpośrednio na powierzchni tekstyliów. Jony srebra zapobiegają potrójnym mechanizmem tworzeniu się bakterii przystosowanych. Bakterie nie mogą się przedostawać naraz do wszystkich trzech mechanizmów działania i wykształcić odporoność wobec srebra. Potrójny mechanizm działania ochronnego srebra.

   

   

  Skład materiału: 95% poliester, 5% elastan

  Gramatura: 170g/m²

  Pranie już w 40º zapewnia higienicznie czystą tkaninę.

   

  Tabela rozmiarów podanych przez producenta:


  There are no reviews.

  Previous
  Next